Certyfikowany  Wykonawca

Budynków Pasywnych

     i Energooszczędnych


Współpracowaliśmy:


   Pragnę przybliżyć Państwu działalność moją, jako właściciela firmy w sektorze budownictwa, z którym jestem niezmiennie związany od przeszło 30 lat (od września 1993) w charakterze wykonawcy usług. Moja firma prowadziła szereg inwestycji w regionie centralnej i północno-wschodniej Polski zarówno dla instytucji samorządowych, komunalnych, oświatowych, firm komercyjnych jak i osób prywatnych - wielekroć pozyskując zlecenia w wyniku procedur przetargowych.

   Firma rozpoczynała działalność od budowy domów w systemie kanadyjskim (szkieletu drewnianego) następnie budowała domy drewniane i domki letniskowe w systemie elementów prefabrykowanych, rozszerzała zakres swych usług o obiekty przemysłowe, hale produkcyjne, magazynowe, supermarkety i budownictwo wielorodzinne. Wykonywanie prac budowlanych wymagało często wysiłku w pokonywaniu stereotypów związanych z budownictwem w zakresie wprowadzania nowych technologii. Nieufność inwestorów rozwiewałem poprzez wiarygodne, poparte techniczną wiedzą propozycje rozwiązań satysfakcjonujących każdą ze stron. Dowodem na to niech będą wykazy zrealizowanych robót w większości poparte listami referencyjnymi firm, z którymi mamy już wieloletnie doświadczenia we współpracy.

   Obecnie firma Global HPP Jan Juliusz Buczko wykorzystuje nabyte w okresie 20 lat doświadczenia i koncentruje się na działalności deweloperskiej kontynuując jednocześnie wykonawstwo w zakresie hydroizolacji budowlanych. Celem zwiększenia satysfakcji naszych klientów i konkurencyjności w 2009r. firma udoskonaliła i wdrożyła własny system kontroli, jakości prowadzonych przez nas robót budowlanych w oparciu o wdrożony przez jednostką certyfikującą system ISO 9001: 2009 gwarantujący najwyższą, jakość świadczonych usług,


Z poważaniem,
Jan Juliusz Buczko

"Leśna Rapsodia" - kameralne osiedle zamknięte w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. *** ZAPRASZAMY DO ZAKUPU MIESZKAŃ ***
Created by Rutcom